Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKahramanlarLatest imagesAramaTerimlerCanlı YayınKayıt OlGiriş yap
Kahramanlar

Yeni Kahramanlar Sayfası WindowsindirYeni Kahramanlar Sayfası LinuxindirYeni Kahramanlar Sayfası Osxindir

Boyut: 1.70 GB Şuanki Sürüm: 3.1.0.1 İndirme Sürümü: 3.1.0

Yeni Kahramanlar Sayfası Hontekrarkayitformu_zps7fdb70dd

Yeni Kahramanlar Sayfası

YazarMesaj
RawsLy
HoNTR
HoNTR
RawsLy

Burç Burç : Koç
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 132
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 29/10/12
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İstanbul

Yeni Kahramanlar Sayfası Empty
MesajKonu: Yeni Kahramanlar Sayfası   Yeni Kahramanlar Sayfası Icon_minitimeCuma Nis. 05, 2013 11:00 am

Merhaba,

HoN 3.0 geldikten sonra herşeyde yenilik yaptı. Öyle ki sitenin görünüşü, arkaplanı, yapısı, sistemi vb. birçok şey değişti. Bunlardan birisi de kahramanların yeni sayfa yapısı. Kendi çapımda Türkçe bir sayfa hazırlamaya çalıştım. Kodlarda çok iyi olmadığım için profesyonel bir çalışma olmadı tabiki. Ama elimden geldiğince çaba ve özen gösterdim. Sayfaları HoN'un resmi kahraman sayfalarına bağlı kalarak yaptım. Ona benzettim ama aynı onun gibi yapmadım. Kodları oradan almadım. Hepsini kendim düzenledim. Şuan ki geldiğim nokta daha başlar. İlk 6 kahramanı bitirdim. Özellikle "Hero" değil de "Kahraman" kelimesini kullanıyorum. Çünkü bazı özel kelimeler dışında yabancı kelime kullanmamaya özen gösteriyorum. Sonuçta bu Türkçe HoN forumu. Umarım yeni sistemi beğenirsiniz. Yavaş yavaş diğer kahramanları da ekleyeceğim.
Sayfanın içeriğinden bahsetmek istiyorum biraz. Hazırladığım sayfa yapısında en son 3.0.6 güncellemesindeki kahramanların hepsi bulunuyor. Kahramanların sıralaması HoN'un sitesindeki sıralamaya göre yapıldı. İlk 6 kahramanın sayfası hazırlandı. Sayfanın arkaplanında sitemizin arkaplanı, onun üstünde kahramanların tablosu bulunuyor. Tablonun üstüne gelince yakınlaştırma efekti oluyor. Tıkladığınızda kahramanın sayfasına gidiliyor. Şuan için sadece ilk 6 kahramanın sayfası hazırlandı. Tabloda kahramanın küçük resmi, ismi, baz özelliği ve bulunduğu takım hakkında bilgiler bulunuyor. Herhangi birine tıkladığınızda kahramanın sayfası açılıyor. Yine sayfanın arkaplanında sitemizin arkaplanı, onun üstünde sayfaya ait kahramanın alt avatarları dahil tüm resimleri bulunuyor. İlk başta "Kahramanlar" sayfasına erişebileceğiniz bir buton var. Onun yanında forum sitemize dönebileceğiniz bir buton var. Altında kahramanın bilgilerinin bulunduğu bir tablo var. Tabloda kahramanın resmi (ikon), adı, alt avatar sayısı ve oyun stili bulunuyor. Altında bir önceki ve bir sonraki kahramanın sayfasına gidebileceğiniz 2 adet buton bulunuyor. Şuan için bu butonlara tıklayamıyorsunuz. Bağlantılar daha eklenmedi. Yanında "Rehberler" yazan buton var. Bu buton sizi HoN'un resmi sitesindeki rehberlerin sayfasına yönlendiriyor. Biraz aşağı indiğinizde kahramanın yeteneklerinin ayrıntılı ve basit bir şekilde anlatımı bulunuyor. Terimler, kahraman ve yetenek isimleri dışındaki tüm kelimeler Türkçe'ye çevrildi. Sağ tarafta önceden de söylediğim gibi kahramanın büyük resimleri bulunuyor. Alttaki küçük ikonlara tıkladığınızda alt avatarlar yükleniyor. Altında da beyaz yazıyla alt avatarın ismi yazıyor. Daha aşağı indiğinizde kahramanın gelişmiş ve normal özellikleri bulunuyor. Burada sağlık, direnç, takım, zorluk seviyesi, defans gibi bir çok özelliğini görebilirsiniz. Son olarak sağ en altta kahramanın hikayesi bulunuyor. Orası da Türkçe'ye çevrilmiştir. Genel olarak sayfa yapımız bu şekilde. Umarım anlatabilmişimdir. Umarım güzel bir çalışma olmuştur.
Herhangi bir öneri ve şikayetiniz olursa söylemekten çekinmeyin lütfen Smile
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://hontr.yetkin-forum.com
RawsLy
HoNTR
HoNTR
RawsLy

MesajKonu: Geri: Yeni Kahramanlar Sayfası   Yeni Kahramanlar Sayfası Icon_minitimeC.tesi Nis. 20, 2013 12:06 pm

Kahramanlar eklenmeye devam ediyor. Şuan Balphagore'a kadar bitmiş durumda. 1 saat içinde Behemoth'da biter. Elimden geldiğince hazırlamaya çalışıyorum. Şimdilik bunlarla idare edin artık Smile

Güncelleme: 20.04.2013
RawsLy
HoNTR
HoNTR
RawsLy

MesajKonu: Geri: Yeni Kahramanlar Sayfası   Yeni Kahramanlar Sayfası Icon_minitimePaz Nis. 21, 2013 6:30 am

Berzerker eklendi.

Güncelleme: 21.04.2013
RawsLy
HoNTR
HoNTR
RawsLy

MesajKonu: Geri: Yeni Kahramanlar Sayfası   Yeni Kahramanlar Sayfası Icon_minitimePaz Nis. 21, 2013 9:02 am

Blacksmith eklendi.

Güncelleme: 21.04.2013
RawsLy
HoNTR
HoNTR
RawsLy

MesajKonu: Geri: Yeni Kahramanlar Sayfası   Yeni Kahramanlar Sayfası Icon_minitimeÇarş. Nis. 24, 2013 11:06 am

Alıntı :
Açıklama:
Bazı sayfalar birbirinden farklı yapılara sahipler. Bunun sebebi sürekli olarak sayfalarda iyileştirme çalışmaları yapılması. Sayfanın daha iyi görünmesi için elimden geleni yapıyorum. Şimdilik çok büyük sorunlar yok. Yani okunaklı ve açıklayıcı bir sayfa yapısı var. Ama söylediğim gibi gördüğüm eksiklikleri yeni sayfalarda düzeltiyorum. Örnek olarak Blacksmith'in sayfasında kahraman resminin küçültülmüş olan resimleri (thumbnail) alt tarafta değil de üst tarafta bulunuyor. Kahraman hakkındaki ilk bilgiler ile yeteneklerin bulunduğu kısım daha da yakınlaştırıldı. Devamlı olarak düzeltme çalışmaları yapıyorum. Buradan gelen kahramanları takip edebilirsiniz. Şuan Blacksmith'e kadar hazırlandı. Blitz üzerinde çalışıyorum. Yakında onu da ekleyeceğim. Son olarak artık forumun navigasyonunda "Kahramanlar" butonu da eklendi. Oradan daha hızlı bir şekilde kahramanlar sayfamıza erişebileceksiniz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yeni Kahramanlar Sayfası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Terimler Sayfası
» 3.1 Paket Notları - Rünik Değişim
» HoN 3.0 Gelişim Blogu - Kahramanlar ve HD Dokular
» Yeni Fare İmleci
» Yeni Oylama Sistemi