Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKahramanlarLatest imagesAramaTerimlerCanlı YayınKayıt OlGiriş yap
Kahramanlar

Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli ! WindowsindirMerhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli ! LinuxindirMerhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli ! Osxindir

Boyut: 1.70 GB Şuanki Sürüm: 3.1.0.1 İndirme Sürümü: 3.1.0

Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli ! Hontekrarkayitformu_zps7fdb70dd

Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli !

2 posters
YazarMesaj
nicely
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
nicely

Burç Burç : Başak
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 09/05/13
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : istanbul

Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli ! Empty
MesajKonu: Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli !   Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli ! Icon_minitimePerş. Mayıs 09, 2013 3:06 pm

Merhaba , internette sitenize rastladım , ücretsiz forum olmasına ve az üye olmasına rağmen güzel ieçriğe sahip oldugunu ve hızlı geliştirilebileceğine inanıyorum bu konuda size maddi ve teknik anlamda destek olmak istiyorum kabul ederseniz ,

mail: erdiosman (et) gmail (.) com

en kısa zamanda bana ulaşırsanız çok memnun olurum Smile
RawsLy
HoNTR
HoNTR
RawsLy

Burç Burç : Koç
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 132
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 29/10/12
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli !   Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli ! Icon_minitimeCuma Mayıs 10, 2013 1:33 am

Merhaba,
Öncelikle ilginiz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Smile
Maddi ve teknik olarak sıkıntım yok aslında. Site için domain almayı düşündüm. Ama açıkçası şuan önümü pek iyi göremiyorum. Siteyle ileride ne kadar ilgilenebileceğimi bilmiyorum. O yüzden tam olarak önümü görmeden site için domain almaktan vazgeçtim. Şimdi tekrar domain almayı düşündüm. Çünkü gerçekten sitenin gittikçe daha da geliştiğini gördüm. İstediğim gibi bir işe girdim. Herşey iyi gidiyor yani. Ben size özel mesaj yoluyla ulaşıyım. Ayrıntıları konuşuruz. Neler yapabileceğimizi, varsa projelerinizi falan yani Smile
https://hontr.yetkin-forum.com
nicely
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu
nicely

Burç Burç : Başak
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 09/05/13
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli !   Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli ! Icon_minitimeCuma Mayıs 10, 2013 2:59 am

hızlı oalrak iletişim sağlayabileceğimiz iletişim bilginiz olsa çok süper olurdu suan bir çok şey hazır detayları buradan acıkca yazmak istemiyorum Smile
RawsLy
HoNTR
HoNTR
RawsLy

Burç Burç : Koç
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 132
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 29/10/12
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli !   Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli ! Icon_minitimeCuma Mayıs 10, 2013 7:51 am

Bilgileri gönderdim. Ordan bana ulaşabilirsiniz.
https://hontr.yetkin-forum.com

Merhaba , sitenin geliştirilmesi hakkında önemli !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Carry & Semi-Carry & Hard-Carry Hakkında Herşey