Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKahramanlarLatest imagesAramaTerimlerCanlı YayınKayıt OlGiriş yap
Kahramanlar

Moraxus'un Ultisi Açıkken Saldırı Alsa Bile Portal Key Kullanabilmesi WindowsindirMoraxus'un Ultisi Açıkken Saldırı Alsa Bile Portal Key Kullanabilmesi LinuxindirMoraxus'un Ultisi Açıkken Saldırı Alsa Bile Portal Key Kullanabilmesi Osxindir

Boyut: 1.70 GB Şuanki Sürüm: 3.1.0.1 İndirme Sürümü: 3.1.0

Moraxus'un Ultisi Açıkken Saldırı Alsa Bile Portal Key Kullanabilmesi Hontekrarkayitformu_zps7fdb70dd

Moraxus'un Ultisi Açıkken Saldırı Alsa Bile Portal Key Kullanabilmesi

YazarMesaj
RawsLy
HoNTR
HoNTR
RawsLy

Burç Burç : Koç
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 132
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 29/10/12
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İstanbul

Moraxus'un Ultisi Açıkken Saldırı Alsa Bile Portal Key Kullanabilmesi Empty
MesajKonu: Moraxus'un Ultisi Açıkken Saldırı Alsa Bile Portal Key Kullanabilmesi   Moraxus'un Ultisi Açıkken Saldırı Alsa Bile Portal Key Kullanabilmesi Icon_minitimePtsi Mayıs 06, 2013 1:44 pm

Merhaba,
Bugün 3.1 paketinden sonra oyunda karşılaştığım ve çok şaşırdığım bir olayı anlatmak istiyorum. Öncelikle bug mı yoksa yeni paketle gelen birşey mi bilmiyorum. Neyse anlatıyım.
Arkadaşlarla oyun atıyorduk. 16. seviyedeydim. Yani ulti 3'tü. Bildiğiniz gibi 10 sn boyunca patlamıyor. Neyse ultiyi açtım. Üstümde de Portal Key var. Adamların arasına ultiyle girdim. Sonra bana vurmaya başladılar. 5v1 olduğu için kaçmam gerektiğini anladım Smile Bir baktım atak yediğim halde Portal Key bozulmuyor. Ultiyi bilirsiniz zaten. Bir süre boyunca yediğim ataklar ultiye gidiyor ve canım azalmıyor. Sanırım Portal Key'in mantığı değişti yada Moraxus'un ultisi artık ondan bağımsız bir kalkan oldu. Yani yediği hasarlar aslında kendisine gitmiyor ultiye gidiyordu. Kendisi saldırı almadığına göre Portal Key'in bozulmamasını da açıklar. Yapabildiğim tek mantıklı açıklama bu Smile Öyle olsa bile bence bu çok önemli birşey. Moraxus'un nerdeyse her ganklardan kurtulmasını sağlayabilir. Yani ulti aç sonra kaçmaya başla. Zaten senin ultini sıfırlayana kadar Portal Key dolar Smile Demek ki neymiş? Moraxus'a Portal Key şart!!! Smile
https://hontr.yetkin-forum.com

Moraxus'un Ultisi Açıkken Saldırı Alsa Bile Portal Key Kullanabilmesi
1 sayfadaki 1 sayfası